Dodał: |
Aktualizacja: |
Oceń: 0 0

Szczecińskie Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej mieści się w Skrzydle Menniczym Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.
Adres:
ul. Korsarzy 34
70-540 Szczecin
tel. +48 91 48 91 630
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:
- poza sezonem (16.10.-14.04.): poniedziałek-sobota, godz. 10:00-18:00
- w sezonie (15.04.-15.10.): poniedziałek-niedziela, godz. 10:00-18:00

strona internetowa: http://zamek.szczecin.pl/cikit/index.php
CIKiT na Facebooku: https://www.facebook.com/cikitzamek/

Centrum Informacji Turystycznej
Adres:
ul. Jana z Kolna 7 (w budynku Żeglugi Szczecińskiej)
71-603 Szczecinie
tel. +48 91 43 40 440
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:
- poniedziałek–piątek: 9:00–17:00
- sobota: 10:00–14:00 (w sezonie: 06–08 w soboty: 9:00–16:00)

Punkt Informacji Turystycznej na Dworcu Głównym PKP
Godziny otwarcia:
- poniedziałek-pątek: 09:00-17:00
- sobota-niedziela: 09:00-15:00

Szczecińska Karta Turystyczna:
Jest to karta zniżkowa, a jednocześnie bilet komunikacji miejskiej. Upoważnia do przejazdu wszystkimi środkami komunikacji miejskiej (autobusami, tramwajami i liniami nocnymi)
Cena:
- karta dobowa: 15 złotych
- karta 3-dniowa: 25 złotych
Punkty sprzedaży:

  • Centrum Informacji Turystycznej, ul. Jana z Kolna 7 (budynek Żeglugi Szczecińskiej),
  • Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej, ul. Korsarzy 34 (Zamek Książąt Pomorskich)
  • Informacja Turystyczna, ul. Kolumba 1 (Dworzec Główny PKP)

Więcej informacji:
www.szczecin.eu/karta_turystyczna
www.facebook.com/SzczecinskaKartaTurystyczna

Miejski Szlak Turystyczny:
Miejski Szlak Turystyczny to kilkugodzinny spacer. Wytyczony został z okazji 750-lecia nadania praw miejskich Szczecinowi. Prowadzi przez Stare Miasto i jego najcenniejsze zabytki. Szlak wyznacza namalowana na chodnikach czerwona przerywana linia. Punkty charakterystyczne na trasie wycieczki zaznaczono numerami – odpowiadają one numerom umieszczonym na chodniku.
Więcej informacji:
http://www.szczecin.eu/odwiedz_szczecin/szlaki_turystyczne

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.