Posted: |
Updated: |
Rate: 0 0

CINEMAS

There are 5 cinemas in Szczecin

Kino Pionier 1907
al. Wojska Polskiego 2, Szczecin
tel. 91 434 77 02
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.kino-pionier.com.pl

Kino Zamek

ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin
tel. 91 488 32 12
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
zamek.szczecin.pl/kino

Multikino

Centrum Handlowe „Galaxy”

al. Wyzwolenia 18/20, 70-554 Szczecin

multikino.pl

Helios
1. CHR Kupiec
ul. Krzywoustego 9-10
2. Kino Helios Outlet Park
ul. Struga 42

www.helios.pl

 

THEATRES

Teatr Współczesny

Wały Chrobrego 3
70-500 Szczecin
www.wspolczesny.szczecin.pl
Box office:
- Tuesday-Saturday: 09.00–19.00
- Sunday: 14.00–19.00

 

Teatr Polski:

ul. Swarożyca 5
71-601 Szczecin
www.teatrpolski.szczecin.pl

 

"Pleciuga” Puppet Theatre

pl. Teatralny 1
71-405 Szczecin
www.pleciuga.pl

 

Teatr Kana

Pl. św. Piotra i Pawła 4/5
70-521 Szczecin
www.kana.art.pl

EVENTS

Comment

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.